Labai didelės koncentracijos humusinės rūgštys Carbohumic

 

Natūralus, ekologiškas, saugus produktas, visų tipų augalams, dirvožemiams ir substratams.

Stimuliuoja šaknų sistemos augimą, padidina derlių.
20 litrų pakeičia 1 toną mėšlo.

Padidina organinių medžiagų kiekį dirvožemyje. Pagerina dirvožemio struktūrą ir aerodinamiką. Sulaiko vandenį ir maistines medžiagas dirvožemyje.
Padidina augalų atsparumą stresui, nepalankioms oro sąlygoms, palaiko augalų atsparumą kenkėjams ir patogenams.

Neleidžia nitratams patekti į orą ir giliai į dirvą. Išvalo dirvožemį nuo kenksmingų medžiagų.

Tinka ekologiniams ūkiams.

 

Savybės

 

Carbohumic yra tirštas humuso ekstraktas, gaunamas iš rusvųjų anglių ir leonarditų su šarmine reakcija. Preparate esanti organinė medžiaga yra skystos formos (humino rūgštys, huminas) ir kieta (aktyvuota anglis, bioanglis).

Carbohumic tai veiklioji humuso medžiaga, teigiamai veikia dirvožemio ir substrato struktūrą, skatina šaknų sistemos vystymąsi, gerina derlingumą ir vandens sulaikymą.

Papildomai palaiko augalų mitybą, o tai pagerina jų gyvybingumą, medžiagų apykaitą ir derlių.

 

Leonarditai – tai labiausiai koncentruotas humusinių medžiagų (fulvo ir huminių rūgščių) bei huminų šaltinis gamtoje, kur šių medžiagų kiekis siekia iki 95%.

Organinė anglis – jos kiekis daugiausia lemia dirvožemio derlingumą.

Aktyvioji anglis – dažnai vadinama medicinine anglimi, turi didelį gebėjimą absorbuoti cheminius junginius iš dujų ir skysčių, valo dirvožemį nuo sunkiųjų metalų, pesticidų likučių ir t.t.

Rudosios anglys – tai subalansuotas daugelio augalams labai vertingų mineralų šaltinis, įskaitant svarbiausius biogeninius elementus, kurie sukuria organinius junginius – anglį (C), taip pat magnio, kalcio, geležies, sieros, boro, cinko, vario, mangano, molibdenas ir daugelis kitų organinės kilmės mikroelementų, kuriuos daug geriau pasisavina augalai.

 

 

Carbohumic filtruotas (Ph 9-11)

 

Naudojamas laistymui per laistymo sistemas, purškiant per lapus, taip pat galima naudoti tiesiogiai išlaistant ar išpurškiant ant dirvos, prieš kultivavimą.

Produkto filtravimas 187 akių / 80 mikronų – praktiškai sumažina galimybę užkimšti daugumą tiksliausių rinkoje esančių filtravimo sistemų.

 

Sudėtis:

 

Humusinių rūgščių kiekis sausojoje medžiagoje     20.1%
Huminių rūgščių kiekis sausojoje medžiagoje         18.2%
Fulvo rūgščių kiekis sausojoje medžiagoje               1.9%

Organinių medžiagų kiekis sausoje medžiagoje     97,6%

Organinės anglies kiekis sausojoje medžiagoje     54,7%

Sausųjų medžiagų kiekis                                        17.3%

Bendras azotas (N)                                                 0,05%

Bendras fosforo kiekis (P2O5)                                0,50%

Bendras kalio kiekis (K2O)                                      0,50%

 

Naudojimo ir dozavimo rekomendacijos

Šaknų, svogūnėlių, gumbų mirkymas prieš sodinant ir sėklinės medžiagos beicavimas inkrustacijos metu 1 % tirpalas.

Tręšiant per laistymo sistemą braškes, avietes, šilauoges, daržoves, dekoratyvinius augalus, vaismedžius auginamus silpnoje, pavargusioje žemėje su mažu humuso kiekiu ir patogenais, vegetacijos laikotarpiu kas 2 savaites naudoti po 3 l/ha. Pirmas ir paskutines 5 laistymo minutes leiskite tik vandenį, kad produktas geriau judėtų, darbinio skysčio koncentracija 0,1-0,10% priklausomai nuo vandens kiekio dirvoje ir nuo dirvos struktūros.

Auginant  substratuose pvz.:durpių, kokoso ir t.t. konteineriuose ar augimo maišuose per vegetaciją duoti 3-4 kartus, tręšimą kartojant 2-4 savaičių intervalais, maždaug 0,3 % koncentracijos, vieną kartą maždaug 100 ml tirpalo vienam augalui.

Purškimas per lapus vegetacijos pradžioje:  braškes, avietės, šilauogės, daržoves, dekoratyviniai , vaismedžiai ir įvairių rūšių žemės ūkio augalai 20 l/ha į 500 l vandens, po to 2 – 3 kartus per vegetacijos laikotarpį, 10 l/ha/500 l vandens.

Paviršinis purškimas prieš sėjant ar sodinant daigus į drėgną dirvą, sumaišyti su žeme iki maždaug 5-10 cm gylio. Intensyviai pavargusio dirvožemio regeneracijai 100 l/ha, naudojant apie 1000 l darbinio tirpalo.
Rudenį organinių medžiagų papildymui dirvožemyje 10-40 l/ha, naudojant apie 500 l darbinio tirpalo

 

Pakuotės: 1 litras, 5 litrai, 20 litrų, 1000 litrų

 

 

Carbohumic nefiltruotas (Ph 5-6)

 

Tai didžiausios koncentracijos, vertingiausias, nefiltruotas produktas, kuriame yra daugiausiai huminių ir organinių medžiagų.

Tai pagrindinė, nefiltruota Carbohumic versija – kurioje yra labai daug organinių medžiagų, gaunama tiesiai iš rusvųjų anglių.

Naudojamas tiesiogiai išlaistant iš laistytuvų, cisternų (visų tipų lauko pasėliams, papildomai su galimybe derinti su gyvulinės ar augalinės kilmės karbamidu ar srutomis), iš žarnos ar išpurškiant tiesiogiai ant dirvos, prieš kultivavimą. Prieš purškiant reikia išimti purkštuvo filtriukus, nes užkemša. Netinka naudoti per lašelinę laistymo sistemą.

 

Sudėtis:

 

Humusinių rūgščių kiekis sausojoje medžiagoje     29,8%

Organinių medžiagų kiekis sausoje medžiagoje     77,2%

Organinės anglies kiekis sausojoje medžiagoje      43,2%
Sausųjų medžiagų kiekis                                         23,8%

 

 

Dozavimas

 

Sodininkui
Pavasarį ir rudenį – laistyti 3% tirpalu, t.y. 300 ml 10 litrų vandens.
Sodinant augalus naudoti – 3% tirpalą laistant sodinimo duobę, 1% tirpalas laistant jau pasodinus augalą.
Reguliarus naudojimas – 1% tirpalas, t.y. 100 ml 10 litrų vandens kas 14 dienų.

Ūkininkui
Pavasarį ir rudenį – cikliniam naudojimui 60 l/ha. Vienkartinis tręšimas 300 l/ha doze kas 10 metų.
Rekomenduojama naudoti su mėšlu arba srutomis. Laistyti rankiniu būdu, naudojant vandens cisterną arba išmontavus purkštukus purkštuve.

Vaisių, uogų augintojui
Rudeni, pavasarį, prieš sodinant naują lauką, išlaistyti ar išpurkšti tiesiogiai ant dirvos 40-60 litrų / 1 ha priklausomai nuo dirvožemio tipo, derlingumo, sudėties.

Reguliarus naudojimas – 1% tirpalas, t.y. 100 ml 10 litrų vandens kas 14 dienų.

 

Rekomenduojamos dozės, koncentracijos ir dažniai turėtų būti traktuojami kaip apytiksliai, nes jie priklauso nuo dirvožemio būklės, augalų rūšies ir augimo sąlygų.

Prieš naudojimą gerai suplakite!

 

Pakuotės: 1 litras, 5 litrai, 20 litrų, 1000 litrų

 

PASTABOS, LAIKYMAS IR ATSARGUMO PRIEMONĖS

Abu produktai naudojami prieš sodinant javus, siekiant pagerinti ir patręšti substratus ir ypatingai naudingas nualintose, nederlingose, priemolio, priesmėlio dirvose, taip pat auginant ekologiškai. Plačiai naudojamas dekoratyvinių, daržovių ir daigynų gamyboje, sodo ir žemės ūkio kultūros, auginamos įvairiose sistemose šiltnamio ir lauko sąlygomis. Tinka sėklų, gumbų ir svogūnėliu – įvairių augalų grupių sodinukų ir šaknų mirkymui pries sėjant ar sodinant.

Negalima pertręšti pasėlių. Rekomenduojamos koncentracijos dozės ir dažnis turėtų būti laikomos apytiksliais, nes jos priklauso nuo dirvožemio būklės, augalų rūšies ir augimo sąlygų.
Prieš naudojimą gerai suplakti.

Naudojamo skysčio paruošimas – iš anksto ištirpinkite tam tikrą preparato kiekį nedideliame kiekyje vandens ir tada ištirpinkite supilkite į rezervuarą su vandeniu, tirpalą nuolat maišydami • Tirpaluose netirpinkite koncentruotų trąšų alyvų, rūgščių, rūgštinančių medžiagų ir kalcio nitrato pridėjimas • Nenaudokite užšalusi arba užtvindyta dirva ir stipriai lyjant • Laikyti originale pakuotė teigiamoje temperatūroje nuo 0 °C iki 30 °C • Nelaikyti kartu su maistu ir pašarais gyvūnai • Laikyti užrakintą ir vaikams nepasiekiamoje vietoje. • Patekus ant odos, gerai nuplauti muiluotas vanduo • Tuščias pakuotes tvarkykite kaip komunalines atliekas • Užteršimo atveju į akis, praskalaukite dideliu kiekiu vandens ir, jei atsiranda dirginimas, kreipkitės į gydytoją.

 

Eiti į el. parduotuvę

Huminės ir fulvinės rūgštys Carbohumic