Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl Pardavėjas pasilieka teisę atšaukti Pirkėjo užsakymą ar jo dalį dėl prekių, kurių iki pradėjus vykdyti užsakymą sandėlyje nebebuvo.

MINIMALI UŽSAKYMO SUMA

Užsakymo suma turi būti ne mažesnė nei minimali Prekių krepšelio suma, kuri yra 10,00 Eur.

 

PRISTATYMAS PAŠTOMATU

Atsiimkite siuntą su užsakytomis prekėmis Jums patogiu laiku pasirinktame Omniva, Venipak paštomate. Siuntos į paštomatus pristatomos per 3-4 d. d. Kai Jūsų siunta bus pristatyta į paštomatą , apie tai Jums bus pranešta SMS žinute. Atsiimti siuntą reikia per 48 h.

Paštomatu siunčiame tik tas prekes, kurios atitinka dydžio (39 x 38 x 64 cm) bei svorio (iki 30 kg) apribojimus. Paslaugos kaina : 2.50 – 4 eur.

 

PRISTATYMAS Į NAMUS

Prekes Lietuvos teritorijoje VENIPAK kurjeris Jums pristatys nurodytu adresu .

Siuntos nurodytu adresu Lietuvoje pristatomos per 1-3 d. d. Į Kuršių Neriją pristatymas kainuoja papildomai. Pristatymo dieną apie siuntos pristatymo laiką būsite informuotas skambučiu, SMS žinute.

 

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

1.Prekės keičiamos ir grąžinamos remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr. 738 patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“ .Per numatytą 14 dienų terminą Pirkėjas turi teisę pakeisti ir grąžinti visas prekes, išskyrus patenkančias į šį sąrašą:

1.1. Augalai ir sėklos, gyvūnai ir tinkamos kokybės maisto prekės;

1.2. Sveriamos ir matuojamos prekės, kurios vartotojo pageidavimu buvo specialiai paruoštos, atpjautos, supjaustytos ir panašiai;

1.3. Greitai gendančių prekių ar prekių, kurių galiojimo laikas yra trumpas;

2.Gavęs prekes Pardavėjas grąžina Pirkėjui už prekę sumokėtus pinigus. Pinigai Pirkėjui grąžinami per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų po to, kai Pardavėjas gavo Pirkėjo pranešimą apie norą pasinaudoti šia teise, o jei Prekė Pirkėjo nėra grąžinta Pardavėjui šiame punkte numatytas terminas skaičiuojamas nuo Prekės grąžinimo Pardavėjui dienos.

3. Teise grąžinti prekes Pirkėjas gali pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu nebuvo praleistas prekės grąžinimui numatytas terminas, prekė nebuvo sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda, taip pat ji nebuvo naudojama. Visos grąžinamos prekės turi būti su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais ir originalia nepažeista pakuote.

5. Grąžindamas Pardavėjui netiesiogiai prekes, Pirkėjas privalo nurodyti siuntėjo adresą bei savo vardą, pavardę ar juridinio asmens pavadinimą ir tinkamai supakuoti prekę, kad ji nebūtų pažeista siuntimo metu. Pardavėjas negrąžins pinigų už prekes, kurios buvo pažeistos siuntimo metu. Pardavėjas neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai supakuoti, netinkamai nurodžius adresą, taip pat jei siuntiniai buvo prarasti ar sugadinti siuntimo metu.