Dėmesio konferencija-mokymai !!!

 

Kadangi ne visi žmonės turi galimybių pasus, šiais metais nusprendėme daryti konferencija-mokymus braškių uogų augintojams ne Panevėžyje, bet  internetu, per ZOOM Claud Meetings programelę.

Konferencija bus verčiama į Lietuvių kalbą ir susidarys iš 5 sesijų, kurių kiekviena truks apie 1 val. ir vyks skirtingomis dienomis.
Planuojamos temos:

1. Joost Henselmans (braškių daigai) Rugsėjo 25 d. 10 val.
2. Simona Larsson (dirvos mikropasaulis, mikrobiologija) Rugsėjo 28 d. 18 val.
3. Celine de Baere (Mivena trąšos, braškių tręšimas) Rugsėjo 29 d. 18 val.
4. Huseyin Gunenergun (Pireco)  Dar patikslinsim datą ir laiką
5. Vilmantas Dilka (apie braškių uogų auginimą)  Dar patikslinsim datą ir laiką

Trečioji sesija vyks šiandien, trečiadienį Rugsėjo 29 d.  18 val.
Celine De Baere papasakos apie Mivena trąšas, braškių tręšimą auginant laukuose ir šiltnamiuose. Atsakys į jūsų klausimus.

Renginys nemokamas.
Būtina registruotis.

Tiems kas jau dalyvavo pirmoje, antroje sesijoje registruotis nebereikia. Nuoroda prisijungimui prie konferencijos atsiusiu į tą patį el. paštą. Naujiems konferencijos dalyviams registruotis būtina.

Busimiems konferencijos dalyviams būtinai reikia užsiregistruoti į mūsų konferencija el. paštu: vilme75@gmail.com ir persisusti į savo kompiuterį, planšete ar telefoną programėlę ZOOM Claud Meetings.
Užsiregistravusiems konferencijos dieną prieš valandą mes el. paštu atsiusime nuorodą prisijungimui prie konferencijos.
Maksimalus dalyvių skaičius 100 dalyvių.
Registracija bus nutraukta susirinkus 100 dalyvių. Registruokitės: vilme75@gmail.com
Prisijungus prie konferencijos reikės užtildyti mikrofoną, nuspaudus ant MUTE, kad nebūtų pašalinio triukšmo, nes bus daug dalyvių. Jūs mus girdėsite, mes jūsų ne. Klausimus bus galima užduoti rašant. Siūlome prieš kelias dienas persisusti ZOOM Cloud Meeting programėlę ir išsibandyti, pasitreniruoti su draugais ar namiškiais.
Kadangi, mes pavasari dėl laiko stokos negalime kiekvieno kliento ilgai konsultuoti, tai nuoširdžiai patariame dalyvauti mokymuose. Ypatingai pradedantiems braškininkams.

Mūsų tikslas – sėkmingas jūsų uogų verslas.

 

Nuo 2021 metų pradėjome prekyba kompanijos Symbiom augalams naudingais mikorizės grybais, taip pat kompanijos Bioefekts naudingomis augalams bakterijomis ir trichodermos grybais.